Email

Pisarka - Katarzyna Michalak

Pisarka
Katarzyna Michalak

 

To kolejna książka jednej z najbardziej poczytnych autorek na polskim rynku wydawniczym. Stanowi pierwszy tom trylogii.  Jest to powieść jak pisze sama autorka wyjątkowa, najbardziej osobista ze wszystkich dotychczasowych. Opisana historia jest pełna różnego rodzaju emocji takich jak ból, miłość, cierpienie, nienawiść.

Więcej…
 
Email

Kochaj mnie czule - Gabriela Gargaś

Kochaj mnie czule
Gabriela Gargaś

 

To historia małżeństwa która wiedzie spokojne życie, do momentu kiedy życiem kobiety wstrząsa informacja o tym że na dnie jej oka zostało wykryte niepokojące znamię.  Natalia – bohaterka powieści udaje się na konsultację do specjalistycznej kliniki. Podczas wizyty spotyka swoją dawną miłość Szymona – czy to spotkanie będzie miało wpływ na losy naszej bohaterki…?

Więcej…
 
Email

Kto mieszka za ścianą - Cara Hunter

Kto mieszka za ścianą
Cara Hunter

 

To książka dla miłośników thrillera psychologicznego. Pełna zwrotów akcji które nie pozwalają na to żeby chociaż na chwilę oderwać się od lektury. Dzielnica Oksfordu, zamknięta piwnica a w niej ledwo żywe kobieta i dziecko. Nikt nie wie co się stało i jakim cudem ta dwójka trafiła do piwnicy.

Więcej…
 
Email

Kobiety z odzysku - Izabella Frączyk

Kobiety z odzysku
Izabella Frączyk

 

W życiu nigdy do końca nie możemy przewidzieć co nas spotka. Pisze ono bowiem swoje własne scenariusze stawiając nam na drodze często sytuacje, w których nigdy nie przypuszczaliśmy że możemy się znaleźć.  Egipt -  ciepło, wymarzony odpoczynek od codzienności.

Więcej…
 
Email

Wybacz mi - Karolina Klimkiewicz

Wybacz mi
Karolina Klimkiewicz

 

Karolina Klimkiewicz porusza w swojej książce temat trudny, skłaniający do przemyśleń.  Historia opowiada o Emilii która w swoje urodziny dostaje list od matki. Kobieta porzuciła ją jako małą dziewczynkę w wieku niespełna dwóch lat. Sytuacja ta pozostawiła „ skazę na jej życiorysie”.

Więcej…
 
Email

Jesienny poniedziałek – S. Krzemiński

Jesienny poniedziałek
S. Krzemiński

 

Ciąg dalszy losów bohaterek "Iskry".
Jest rok 1918. Wojna od kilku lat zmienia oblicze świata. Te zmiany będą nieodwracalne. Niemal każdy mieszkaniec naszego podzielonego kraju zastanawia się, czy i w jakim kształcie Polska znów powróci na mapę Europy. Jedno jest pewne, sytuacja z dnia na dzień, jest coraz bardziej napięta. Coraz silniej dają o sobie znać rozłamy i podziały polityczne.
Siostry Biernackie zakładają pismo. Iskra ma nie być trybuną feministek, w założeniu ma być to periodyk dla płci obojga, bo społeczeństwo, to nie tylko kobiety, nie tylko mężczyźni. Kraków ciągle jeszcze jest w zaborze austriackim. Trzeba otrzymać zgodę na wprowadzenie nowego pisma na rynek. I w tym właśnie celu, najstarsza z sióstr – Alina - odbywa samotną podróż do Wiednia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11