Grudniowy konkurs
wtorek, 29 grudnia 2009 16:08

8Dnia 18 grudnia 2009 w naszej bibliotece odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce bożonarodzeniowej. W konkursie, który był organizowany wspólnie z biblioteką szkolną szkoły podstawowej w Sułkowicach, wzięło udział 45 uczestników w klasach od I do III.

Celem konkursu było poznanie i pogłębienie wiedzy na temat obchodzenia Świąt Bożonarodzeniowych w tradycyjnym polskim domu. Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa, w której zasiadali p.o. Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej pani Małgorzata Dzidek, bibliotekarz szkolny pani Dorota Czepiec oraz pan Ryszard Judasz, instruktor Izby Tradycji. Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria :

• technikę wykonanej pracy
  • oryginalność
  • pomysłowość
  • estetykę

Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac komisja postanowiła nagrodzići wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I miejsce - Gabriela Gielata kl. II d
II miejsce - Zuzanna Profic kl. I d
III miejsce - Monika Światłoń kl. II a
Wyróżnienie - Anna Kuchta kl. I d
Wyróżnienie - Adrianna Blak kl. II a

Ponadto, każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę pocieszenia. Organizatorzy dziękują wszystkim za liczne wzięcie udziału w konkursie.